Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę dodać swoją stronę internetową do katalogu?
Aby dodać stronę do katalogu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://katalog.darmowylicznik.pl/nowa-strona.1.html.
Dlaczego muszę podać swój adres e-mail?
Adres e-mail podawany podczas zgłoszenia strony do katalogu służy nam tylko i wyłącznie do kontaktu z Tobą. Na ten adres wysyłany jest link potwierdzający dodanie strony do katalogu, wszystkie komunikaty i wiadomości. Twój adres e-mail nie jest przez nas nigdzie publikowany - taką informację zawiera także polityka prywatności serwisu.
Ile czasu będę czekać na akceptację zgłoszenia?
Ponieważ nasi moderatorzy są bardzo zapracowani, decyzję odnośnie zgłoszenia strony do katalogu otrzymasz w ciągu kilku dni. Odpowiedzi na wiadomości wysłane z formularza kontaktowego staramy się wysyłać w ciągu 72 godzin.
Co oznacza, że zgłoszona przeze mnie strona internetowa została "warunkowo" zaakceptowana przez moderatora katalogu?
Taka informacja oznacza, że Twoja strona nie spełnia wszystkich wymogów naszego regulaminu, jednak moderator katalogu uznał, iż jest ona na tyle wartościowa, że jej warunkowa akceptacja jest dopuszczalna.
Jaka jest różnica między normalnym wpisem, a wpisem zaakceptowanym warunkowo?
Wszystkie warunkowo zaakceptowane wpisy pojawiają się na końcu listy wpisów w każdej kategorii. Takie wpisy nie zawierają także bezpośredniego odnośnika do strony internetowej - zamiast niego wpis zawiera odnośnik pośredni umożliwiający przekierowanie na Twoją stronę.
Czy mogę zaktualizować dane swojego zgłoszenia?
Niestety, katalog nie zawiera takiej funkcjonalności i nie będzie jej zawierał. Dodanie wpisu do katalogu jest operacją jednorazową, dlatego należy starannie przemyśleć wszystkie podawane dane. W niektórych, uzasadnionych przypadkach, można za pomocą formularza kontaktowego poprosić administratora katalogu o zaktualizowanie wpisu. Po pozytywnym rozpatrzeniu prośby otrzymasz stosowną wiadomość e-mail.
Czy mogę usunąć zgłoszoną stronę z Waszego katalogu?
Istnieje taka możliwość - wystarczy wypełnić formularz dostępny na podstronie "Kontakt", wybierając wcześniej odpowiedni "typ wiadomości" w formularzu.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 katalog.darmowylicznik.pl | Polityka prywatności