Regulamin katalogu katalog.darmowylicznik.pl

 1. Do katalogu może zostać dodana strona firmowa, na której w momencie dodawania do katalogu zainstalowany jest licznik ze strony Darmowylicznik.pl
 2. Fora internetowe, strony fanowskie, blogi, i tym podobne będą odrzucane przez moderatorów.
 3. Aby strona mogła być dodana do katalogu, musi posiadać MozRank o wartości co najmniej 4.5.
 4. Dodawana strona musi zawierać co najmniej 5 podstron, w tym stronę zawierającą opis działalności firmy (np.: "O firmie", "O nas", itp.), a także stronę z danymi kontaktowymi.
 5. Dodawana strona internetowa musi w momencie zgłoszenia poprawnie działać, zawierać aktualne dane oraz ofertę firmy.
 6. W momencie zgłaszania do katalogu struktura kodu strony musi spełniać wszystkie wytyczne walidatora W3C.
 7. Zgłaszana strona powinna być dostępna do przeglądania dla użytkowników korzystających z dowolnej przeglądarki internetowej. Powinna także szybko i sprawnie działać.
 8. Niedopuszczalne są strony w trakcie budowy, nieuzupełnione w pełni treścią oraz niezgodne z polskim prawem.
 9. Ze zgłaszanej strony może wychodzić maksymalnie 15 linków zewnętrznych do zaufanych i dobrych stron internetowych.
 10. Na zgłaszanej do katalogu stronie nie może być zainstalowany żaden system wymiany linków. Strona dodawana do katalogu nie może promować się za pomocą takich systemów.
 11. Zgłaszana strona nie może zawierać spamu, ukrytej treści, wirusów i tym podobnych.
 12. Nie będą przyjmowane do katalogu strony internetowe o charakterze erotycznym i pornograficznym.
 13. Zgłaszana do katalogu strona musi zawierać treści unikalne, nie skopiowane z innych serwisów internetowych.
 14. Dodawana do katalogu strona internetowa nie może być w sposób sztuczny, spamerski, linkowana. Strona musi być zgodna z regulaminami wyszukiwarek internetowych.
 15. Zgłaszając stronę należy poprawnie uzupełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego. W tym celu przy części pól formularza umieszczono pomocniczy opis. Nieprawidłowe uzupełnienie któregokolwiek z pól formularza spowoduje automatyczne odrzucenie zgłoszenia.
 16. Opis zgłaszanej do katalogu strony internetowej musi być napisany w języku polskim oraz unikalny. Niedopuszczalne są błędy ortograficznych, literówki, powtórzenia tych samych fraz itp.
 17. Jeśli strona internetowa, lub treść pól formularza zgłoszeniowego będzie niezgodna z regulaminem, zgłoszenie zostanie usunięte przez moderatora.
 18. Jeśli strona tylko częściowo nie będzie spełniać warunków regulaminu , może warunkowo zostać zaakceptowana przez moderatora. Stanie się tak tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy formularz zostanie poprawnie wypełniony, jednak z jakiejś przyczyny parametry, historia, budowa strony, nie spełnia wymogów regulaminu. Decyzja zależy tylko i wyłącznie od moderatora katalogu.
 19. Zgłoszenie strony oraz jej publikacja w katalogu są całkowicie BEZPŁATNE.
 20. Edycja zgłoszonych danych nie jest możliwa. Jedyną możliwością zmiany danych jest pisemna prośba do administratora katalogu. Prośba taka zostanie rozpatrzona, a osoba zgłaszająca takie żądanie zostanie drogą mailową poinformowana o decyzji administratora.
 21. Usunięcie strony internetowej z katalogu możliwe jest za pomocą formularza w dziale "Kontakt".
 22. Decyzje administratora i moderatora katalogu są niepodważalne. Reklamacje zgłaszać można za pomocą formularza kontaktowego.
 23. Administrator katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w dowolnym momencie, bez konieczności informowania o tym użytkowników katalogu.
 24. Administrator katalogu zastrzega sobie prawo do usuwania zgłoszonych stron, nawet po ich wcześniejszym zaakceptowaniu przez moderatora, bez podawania przyczyny usunięcia.
 25. Administrator katalogu zastrzega sobie prawo do wyłączenia działania katalogu, bez podawania przyczyny.
 26. Użycie formularza kontaktowego oznacza, że użytkownik zapoznał się z regulaminem katalogu i w pełni akceptuje wszystkie jego ustalenia.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 katalog.darmowylicznik.pl | Polityka prywatności