Edukacja i usługi / Kursy i szkolenia

Podstrony: «    1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 • Zależy Ci na tym, aby pracownicy Twojej firmy transportowej, spedycyjnej lub logistycznej byli odpowiednio przeszkoleni? Skorzystaj z naszych kursów uzupełniających dla kierowców, dzięki którym będziesz mógł świadczyć profesjonalne usługi dla Klientów!
  Kraków (woj. Małopolskie)
  1 2 3 4 5 6
  fenilo.pl
  fenilo.pl
  fenilo.pl - kursy uzupełniające dla kierowców
 • Dowiesz się, jak skutecznie sprowadzać rzeczy z Chin. Wybierz Mountainbusiness.eu i zobacz, że import z aliexpress może być przyjemnie prosty.
  Włosań (woj. Małopolskie)
  1 2 3 4 5
  mountainbusiness.eu
  mountainbusiness.eu
  Mountainbusiness.eu - import z aliexpress
 • Chcesz w skuteczny sposób nauczyć się języka angielskiego nie tylko na papierze, ale również w mowie? Wybierając szkołę językową Quest zyskasz pewność siebie w różnych sytuacjach komunikacyjnych, a także przygotujesz się do ważnego egzaminu!
  Warszawa (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4 5
  www.questkursy.online
  www.questkursy.online
  Quest - nauka angielskiego
 • Zdobądź nowe, praktyczne umiejętności podczas lekcji online organizowanych przez Centrum Kursów Komputerowych. Organizujemy szkolenia, podczas których poznasz tajniki pracy z programami biurowymi wchodzącymi w skład pakietu MS Office.
  Poznań (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3
  szkolenia-ic.pl
  szkolenia-ic.pl
  Centrum Kursów Komputerowych - lekcje online
 • Chcesz nauczyć się porozumiewania ze swoim pupilem oraz zbudować z nim relację opartą na zaufaniu, przyjaźni i wzajemnym szacunku? Tych i wielu innych rzeczy nauczysz się podczas naszych szkoleń dla psów organizowanych w różnych polskich miastach!
  Lędziny (woj. Śląskie)
  1 2 3 4 5
  www.passionblog.com.pl
  www.passionblog.com.pl
  Passionblog - szkolenia dla psów
 • Nasza oferta doceniona została już przez wiele instytucji państwowych oraz prywatnych firm. Oferujemy szkolenia online dla oświaty i kadr, a także kursy dla samorządów.
  Jaworze (woj. Śląskie)
  1 2 3 4 5 6
  zapiszon-line.pl
  zapiszon-line.pl
  zapiszon-line.pl - kursy online dla samorządów
 • Skorzystaj z naszego pomysłu na warsztaty dla dzieci z majsterkowania. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej na temat zajęć technicznych KnockKnock.
  Poznań (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3
  knockknock.edu.pl
  knockknock.edu.pl
  Knock Knock - warsztaty dla dzieci
 • Uwielbiasz tworzyć? Zapisz się do Mako Academy, nasza szkoła rysunku oferuje ciekawe kursy z malarstwa, grafiki i nie tylko! Rozwiń z nami swoje kreatywne skrzydła!
  Poznań (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3 4 5
  makoacademy.pl
  makoacademy.pl
  Mako Academy - szkoła rysunku
 • Doktor nauk humanistycznych oferujący zróżnicowane kursy online z języka polskiego. Opanuj Polski w wygodny sposób - nauczę Cię pisać opracowania, wprowadzę w meandry gramatyki i pomogę zrozumieć literaturę.
  Kraków (woj. Małopolskie)
  1 2 3 4
  opanujpolski.pl
  opanujpolski.pl
  Opanuj Polski - kursy online z języka polskiego
 • Zainteresowanych organizacją zajęć rozwojowych dla dzieci zachęcamy do poznania firmy Sprytne Główki. Na stronie można znaleźć dostępne programy, a także opcję kursów dla dorosłych w Warszawie oraz powiecie piaseczyńskim.
  Władysławów (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4
  sprytneglowki.pl
  sprytneglowki.pl
  Sprytne Główki - zajęcia rozwojowe dla dzieci
 • Szkolenia dla firm organizowane przez Happy Dealer to praktyczne i w pełni merytoryczne kursy dla liderów oraz całych zespołów stworzone z myślą budowania większego zaangażowania u pracowników i rozwoju ich produktywności.
  Dmosin (woj. Łódzkie)
  1 2 3
  happydealer.pl
  happydealer.pl
  Happy Dealer - szkolenia dla firm
 • W ADMIR zajmujemy się obsługą BHP dla firm oraz organizacją podstawowych szkoleń PPOŻ. i BHP dla pracowników. Dbamy o to, aby przedsiębiorstwa naszych Klientów spełniały wszelkie wymagania bezpieczeństwa oddelegowując do nich doświadczonych specjalistów.
  Warszawa (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4
  www.admir.com.pl
  www.admir.com.pl
  ADMIR s.c. - obsługa BHP dla firm
 • Jego znajomość przydaje się nie tylko w szkole czy pracy, ale także w codziennym życiu. Naucz się języka angielskiego na szkoleniach oferowanych przez Centrum Edukacyjne S-cool dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz opanuj umiejętności komunikacyjne!
  Tarczyn (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4 5 6
  cescool.pl
  cescool.pl
  Centrum Edukacyjne S-cool - szkolenia języka angielskiego
 • Oferujesz usługi z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego w swoim salonie? Zdobądź nowe umiejętności podczas szkoleń organizowanych przez specjalistów w naszej firmie i odkryj tajniki kosmetologiczne.
  Konstantynów Łódzki (woj. Łódzkie)
  1 2 3 4 5 6
  shemonikagrzelak.pl
  shemonikagrzelak.pl
  SHE Monika Grzelak - medycyna estetyczna
 • Szkołę średnią można skończyć w każdym wieku - przekonaj się o tym odwiedzając stronę TEB Edukacja, czyli sieci liceów dla dorosłych, szkół policealnych oraz zawodowych z lokalizacjami w całym kraju, w których prowadzimy zajęcia stacjonarne i online.
  Poznań (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3
  teb.pl
  teb.pl
  TEB Edukacja - liceum dla dorosłych
Podstrony: «    1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 katalog.darmowylicznik.pl | Polityka prywatności