Firmy i Przemysł / Opakowania

Podstrony: «    1  2  3  4  5  6    » 
 • Wszystkim firmom i osobom prywatnym, prowadzącym sprzedaż wysyłkową, proponujemy szeroki wybór artykułów do pakowania. W asortymencie znajduje się m.in. folia stretch, bąbelkowa, taśma pakowa czy kartony.
  Olsztyn (woj. Warmińsko-mazurskie)
  1 2 3 4 5 6
  pakomat.pl
  pakomat.pl
  Pakomat.pl
 • Strona internetowa przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą regranulatu, a także produkcją pojemników warsztatowych i magazynowych. Q-BOX zachęca również do zapoznania się z regałami i listwami.
  Słupia (woj. Łódzkie)
  1 2 3 4
  www.q-box.pl
  www.q-box.pl
  Q-BOX
 • U nas mogą Państwo znaleźć kartony fasonowe lub klapowe. Gamar to producent, który poleca również takie rozwiązania, jak oktabiny, przekładki, narożniki i pudełka tekturowe.
  Pelplin (woj. Pomorskie)
  1 2 3 4 5
  gamar-kartony.pl
  gamar-kartony.pl
  Gamar - Pudełka tekturowe
 • Dzięki firmie FOLMI zaopatrzysz się w wytrzymałe worki na węgiel i ekogroszek. Przedsiębiorstwo oferuje również inne opakowania materiałowe oraz foliowe z nadrukiem.
  Andrychów (woj. Małopolskie)
  1 2 3
  www.folmi.pl
  www.folmi.pl
  FOLMI - worki foliowe z nadrukiem na węgiel i ekogroszek
 • Zajmujemy się sprzedażą produktów przede wszystkimi dla gastronomii. Tektor oferuje kartony klapowe, przekładki tekturowe, a także dedykowane opakowania do wina. Przygotowane zostały także rozwiązania pomocne w trakcie przeprowadzki.
  Łubianka (woj. Kujawsko-pomorskie)
  1 2 3 4
  tektor.pl
  tektor.pl
  Tektor
 • Strona firmy Promis, która zajmuje się produkcją opakowań kartonowych. Oferta obejmuje różne rodzaje pudełek, różniących się wielkością oraz zastosowaniem.
  Sicienko (woj. Kujawsko-pomorskie)
  1 2 3 4 5
  www.promis.com.pl
  www.promis.com.pl
  promis.com.pl
 • Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pakowania wszelkiego rodzaju produktów. W ramach co-packingu wykonujemy m.in. banderolowanie, foliowanie, naklejanie etykiet i nie tylko.
  Warszawa (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4
  emiliaservice.pl
  emiliaservice.pl
  F.U.H. EMILIA - co-packing
 • Stawiamy na oszczędność surowców oraz energii. Dlatego w Ekoserwis mogą Państwo skorzystać z usług zarówno sprzedaży, jak i skupu używanych beczek, kanistrów i innych pojemników.
  Inowrocław (woj. Kujawsko-pomorskie)
  1 2 3 4 5
  ekoserwis-cow.pl
  ekoserwis-cow.pl
  Ekoserwis
 • Spożywcza, stretch, wstępnie rozciągnięta - to tylko niektóre z oferowanych przez nas folii. W sklepie DobraFolia.pl znajdują się też taśmy samoprzylepne oraz artykuły do pakowania.
  Jarocin (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3 4
  www.dobrafolia.pl
  www.dobrafolia.pl
  DobraFolia.pl - pre-stretch, folia stretch, wstępnie rozciągnięta
 • Przedsiębiorstwo Merkatus to producent opakowań do żywności. Oferta skierowana jest do branży spożywczej poszukującej worków, kartonów oraz folii wysokiej jakości wykonania.
  Poznań (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3 4 5 6
  merkatus.pl
  merkatus.pl
  Merkatus
 • Jeśli poszukują Państwo oryginalnych opakowań z nadrukiem, zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowała Grupa Folfex. Producent reklamówek proponuje torby foliowe i papierowe, przyczyniające się do zwiększania rozpoznawalności marki.
  Kętrzyn (woj. Warmińsko-mazurskie)
  1 2 3 4
  www.grupafolflex.pl
  www.grupafolflex.pl
  Grupa Folflex - producent reklamówek
 • Firma BeePack zajmuje się sprzedażą ekologicznych opakowań do żywności. Woskowijki można bez obaw stosować do owijania warzyw, owoców oraz nabiału. Dostępne są w licznych kolorach i wzorach.
  Warszawa (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4 5
  beepack.pl
  beepack.pl
  BeePack - woskowijki
 • Firma Bech Packaging to producent opakowań kosmetycznych i spożywczych, a także butelek i innych pojemników. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Nowym Tomyślu.
  Nowy Tomyśl (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3
  bechpackaging.pl
  bechpackaging.pl
  Bech Packaging - producent opakowań
 • Firma Alpha Pack zajmuje się produkcją profesjonalnych systemów opakowań. W ofercie znajdują się nowoczesne maszyny przystosowane do pracy w każdych warunkach.
  Jatne (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4
  alpha-pack-group.pl
  alpha-pack-group.pl
  Alpha Pack - profesjonalne systemy opakowań
 • Wśród maszyn produkowanych przez firmę Wapak znajdują się linie produkcyjne, do węgla drzewnego oraz napojów w butelkach twist-off.
  Warszawa (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4
  www.wapak.pl
  www.wapak.pl
  Wapak - linie produkcyjne
 • Postępująca degradacja środowiska naturalnego wymusza na producentach opakowań poszukiwanie ekologicznych rozwiązań. Nasze butelki HDPE tworzone są z pochodzących z recyklingu materiałów.
  Marki (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4 5
  www.buteleczki.com
  www.buteleczki.com
  Buteleczki.com - butelki i kanistry HDPE
 • W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór taśm klejących o różnych rozmiarach i kolorach. Doskonale sprawdzą się one w trakcie prac budowlanych lub do zabezpieczania przesyłek pocztowych.
  Poznań (woj. Wielkopolskie)
  1 2 3 4 5
  tcmservice.pl
  tcmservice.pl
  TCM Service - producent taśm do pakowania
 • Firma Click-Pack zajmuje się produkcją opakowań oraz naczyń do żywności. W asortymencie znajdują się m.in. kubki papierowe i plastikowe, pokrywki oraz pojemniki z kartonu.
  Warszawa (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4 5 6
  www.click-pack.pl
  www.click-pack.pl
  Click-Pack - kubki papierowe
 • Prowadzimy producencki sklep internetowy z produktami do wysyłki i przechowywania towarów. Mamy również możliwość wykonania opakowań kartonowych na zamówienie. Zapraszamy na naszą stronę!
  Kraków (woj. Małopolskie)
  1 2 3 4 5 6
  pakowacz.eu
  pakowacz.eu
  Pakowacz.eu - opakowania kartonowe na zamówienie
 • W ofercie firmy Dehoust Polska dostępne są zbiorniki na wodę, oleje roślinne, Adblue, dodatki do betonu oraz wiele innych substancji ciekłych. Posiadamy także specjalistyczne przyłącza.
  Sochaczew (woj. Mazowieckie)
  1 2 3 4 5
  www.dehoustpolska.pl
  www.dehoustpolska.pl
  Dehoust Polska - zbiorniki na wodę
Podstrony: «    1  2  3  4  5  6    » 
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 katalog.darmowylicznik.pl | Polityka prywatności